Porównanie kredytów, kredyt 10000-najtańszy kredyt hipoteczny

0 Flares Filament.io 0 Flares ×

W internecie da się wyszukać bez najmniejszego kłopotu parę o ile nie paręnaście porównywarek finansowych. Teoretycznie nie ma łatwiejszego poszukiwania oferty dla nas. Definiujemy kwotę, czas kredytowania i porównywarka kredytowa prezentuje nam kilkadziesiąt kredytów. W dodatku, możemy sobie kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste ale…

Częstokroć przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie otrzymamy kredytu ponieważ nie spełniamy warunków banku.

Niestety porównywarka kredytów tylko porównuje oferty, podsuwa jaki kredyt jest dobry, ukazuje zatajone elementy propozycji kredytowej, których w reklamie danego banku nie można odnaleźć, jednak porównywarka kredytowa nie wskaże, że w danym banku kredyt bezspornie otrzymamy.

Każdy bank ma swoją własną politykę, w jednym nasza zdolność kredytowa będzie należyta do uzyskania kredytu, w innym jednakże nie.

W jaki sposób wniosek o kredyt aby zmniejszyć prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku?
Porównanie kredytów prawdę powie!
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, na ogół w większych porównywarkach kredytowych jest opcja skorzystania z pomocy doradcy kredytowego całkiem gratisowo.
Porównania kredytowe są bardzo użyteczne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, wypada jednak pamiętać, że to bank rozsądza czy udzieli danej osobie kredytu.